Is Aksam Down?

Haberler, Haber, Online Gazete En Son Haber, Son Dakika Türkiye Dünya Haberleri İstanbul ve Ankara Haberleri, En Güncel Spor, Siyaset, Magazin, Ekonomi, Dizi ve Televizyon Haberleri, Köşe Yazarları, Son Dakika İnternet Haberleri, Gazete Manşetleri Türkiye’nin Haber Sitesi aksam.com.tr adresinde.

I have a problem with aksam.com.tr

Are you having issues? Provide feedback to Aksam by selecting the option you are having issues with.


aksam.com.tr problems reported in the last 24 hours

24 hour clock

Most reported problems

Aksam.com.tr Server Status

Response Header
HTTP headers carry information about the client browser, the requested page and the server status
HTTP/1.1 200 OK
Date: Thu, 13 Apr 2023 09:10:07 GMT
Content-Type: text/html
Transfer-Encoding: chunked
Connection: keep-alive
Vary: Accept-Encoding
X-Powered-By: ASP.NET
X-UA-Compatible: IE=EmulateIE9; chrome=1
Access-Control-Allow-Origin: *
X-Proxy-Cache: TURKMEDYA BALANCER FARM ESYRTx22
X-Proxy-Cache: HIT
CF-Cache-Status: DYNAMIC
Report-To: {"endpoints":[{"url":"https:\/\/a.nel.cloudflare.com\/report\/v3?s=J1wRFqUUMlAmftmRXbntr879Mf7fbj9XabjdamIf0UZncXeaurfqImqDjQQDhD0ipau3yPB6YrjWAZg7VEoeYK6WS24ILmSjjRh4neFsRlV3V0%2B59yU8N1O8kTwZ8KGwb7Jui1oP%2Bc06kTxjnTA%3D"}],"group":"cf-nel","max_age":604800}
NEL: {"success_fraction":0,"report_to":"cf-nel","max_age":604800}
Server: cloudflare
CF-RAY: 7b7292f88ed0b0be-ATL

DNS Records
DNS Resource Records associated with a hostname

The DNS is up.   We have tried pinging Aksam.com.tr. There are no DNS Issues detected!

Type Name Value Class TTL
A aksam.com.tr 104.26.5.208 IN 299
A aksam.com.tr 172.67.69.49 IN 299
A aksam.com.tr 104.26.4.208 IN 299
NS aksam.com.tr IN 86400
NS aksam.com.tr IN 86400
Safety
HTTPS Encryption
HTTPS Encrypted.
Is Aksam safe?
Yes Aksam.com.tr is Safe according to Google Safe Browsing
Speed
Response Time
The website responded in 0.44 seconds.
Pagesize
The size of the HTML webpage is 24.12 kB.
Text compression
Webpage is Compressed: The filesize is 24.12 kB.

How to Solve Aksam.com.tr Down or Outage Issues

We have tried pinging Aksam.com.tr using our servers and the Aksam.com.tr server responded on time, indicating that there are no current Aksam.com.tr problems today.

If Aksam.com.tr is down for you too, the server might be overloaded or unreachable because of network problems, outages or a website maintenance is in progress.

If Aksam.com.tr is UP for us but you cannot access it, try these solutions:

  1. Do a full Browser refresh of the site holding down CTRL + F5 keys at the same time on your browser
  2. Clear Your browser Cookies and Cache
  3. Fix DNS problems by Clearing your local DNS cache to make sure that you grab the most recent cache that your ISP has

Aksam.com.tr Location Map

  • City Newark

  • Region New Jersey

  • Country United States
Newark latitude: 40.7357 longitude: -74.1724

Aksam not working? Report a problem you're having


Site Excerpt

Aksam.com.tr Site is Down, Is Aksam Down?
Site description
Haberler, Haber, Online Gazete En Son Haber, Son Dakika Türkiye Dünya Haberleri İstanbul ve Ankara Haberleri, En Güncel Spor, Siyaset, Magazin, Ekonomi, Dizi ve Televizyon Haberleri, Köşe Yazarları, Son Dakika İnternet Haberleri, Gazete Manşetleri Türkiye’nin Haber Sitesi aksam.com.tr adresinde.
Headings
EN ÇOK OKUNANLARTREND HABERLER Rota Türkiye'ye çevrildi! 2021'i solladıkBeckham G.Saraylı yıldızı transfer ediyorDenizli'de şüpheli ölüm! Soruşturma başlatıldıİstanbul Valisi'nden kuvvetli kar yağışı uyarısıAlex'e büyük şok! Bıçakla üzerine saldırdılar...Yeteneğini görenler hayrete düşüyor! ''Beni havalı gösteriyor''Eski Trabzonlu yıldız Yeni Malatyaspor'daBerfu Yeneler'den eşi Eser Yenenler'e yüzüklü sitem! Hadise'nin tektaşıyla kendi tektaşını kıyasladı... İşte yüzüğünün fiyatıTürk pilotlardan korkutan kaza! ''Halo'' korudu...Sağlık için birebir: Kışın sıcak kalmak için bunu ihmal etmeyin! İçişleri Bakanlığı, ikna çalışması sonucu 4 örgüt mensubunun daha güvenlik güçlerine teslim olduğunu duyurdu.İzmir'de Nif Dağı'nda yeni bir bitki türü keşfedildi. Bilim dünyasına kazandırılan bitkiye bölgede yaşayan efelerden yola çıkılarak "Efe çenberi", bilimsel olarak ise vefat eden ve dünyaca tanınan sürüngen uzmanı olan Prof. Dr. Bayram Göçmen'e ithafen "Kanautia goecmeni" adı verildi.Türkiye'den geçen yıl, 80 ülkeye 180 milyon dolarlık elma satışı yapıldı. Geçen yıl en fazla elma satışı yapılan ülkeler sıralamasında Rusya ikinci sıraya gerilerken ilk sırada Hindistan yer aldı.Antalya'da tehlikeyi sezince bulunduğu ortama göre kamufle olma özelliğiyle bilinen domuz balığı, kameralara yansıdı.Rusya'da Ortodoks Hristiyanların kutladığı Epifani Bayramı'nda buz tutan nehre giren kadın, suda gözden kaybolarak hayatını kaybetti.Oto ekspertiz raporlarına SMS ile ulaşma imkanı geliyor. Uluslararası Ekspertiz Derneği Kurucu Üyesi ve Auto King Oto Ekspertiz Genel Müdürü Aytaç Çınargil, Uluslararası Ekspertiz Derneği'nin kurulduğunu belirterek, "Araca en son ekspertiz yapıldığında nelerin olduğunu görebileceğiniz bir sistem kurduk. Altyapı hazır." dedi.İçişleri Bakanlığı, Denizli'de yaşanan bir cinayetin 2021'in çözülemeyen tek cineyet vakası olduğunu bildirdi. 1468 cinayetten 1467'sinin aydınlatıldığı ancak çözülemeyen tek vakanın evine girdiği sırada tabancayla vurularak öldürülen doğal gaz tesisatçısı Burak Durna'nın faillerinin bulunamaması olarak kayda geçildiği açıklandı. Cinayetin aydınlatılması için özel ekip kuruldu.Erzincan'da emekli Faik Akın, diş tedavisi sırasında hayatının şokunu yaşadı. 15 yıl sonra yanağında metal parçası olduğunu öğrenen Akın, ameliyat edilerek sağlığına kavuştu. Akın, "15 yıl önce benzinli hızar ile çalışırken zincir koparak çeneme çarpmıştı. Parça yanağıma girmiş ve bunu fark etmemişim" dedi.ABD'nin, Ukrayna'daki diplomatlarının ailelerini tahliye edeceği öne sürüldü.TV8'de ekrana getirilecek olan başrollerinde Çağatay Ulusoy ve Alina Boz'un rol aldığı Süslü Korkuluk dizisi şimdiden merak konusu oldu. Çağatay Ulusoy'un babası rolü için ünlü oyuncu Olgun Şimşek'e teklif götürüldüğü ortaya çıktı.
Keywords
am haberler son dakika haberleri
ISO-Lang
tr
Recently Checked
checked 32 seconds ago
checked 41 seconds ago
checked 1 minute ago
checked 1 minute ago
checked 1 minute ago